Без права на помилку: трансляція матчу "Донбас" – "Бейбарис" в Континентальному кубку

16 листопада 2019, 14:29
Поєдинок другого туру турніру в Кракові: обидві команди гратимуть лише на перемогу

Трансляція матчу "Донбас" - "Бейбарис" на Континентальному кубку

У другий ігровий день півфіналу Континентального кубка "Донбас" зіграє проти "Бейбариса". Напередодні обидві команди свої матчі програли в одну шайбу, але з тією лише різницею, що український чемпіон програв "Німану" в овертаймі, а найсильніша команда Казахстану втратила нічийний рахунок на останній хвилині гри з "Краковією". Матч "Донбас" – "Бейбарис" розпочнеться о 15:00.

"Донбас" – "Бейбарис" онлайн трансляція

Невеликою перевагою "Донбасу" в майбутній грі може стати додатковий час на відновлення, адже команда Сергія Вітера свій матч провела на 5 годин раніше суперника, що може мати значення у такому насиченому і швидкоплинному турнірі.

У першій грі "Бейбариса" можна було переконатися в тому, що у команди є певні проблеми з воротарського позицією. Невпевнений старт в "рамці" Дмитра Волошина дозволив "Краковії" закинути дві швидкі шайби ще до 4-ї хвилини першого періоду. Можливо, головний тренер команди Володимир Клінга сьогодні спробує на польському льоду Артема Микушина.

Щодо атаки, то "Бейбарис" напередодні показав, що може проводити і швидкі випади в бік воріт суперника, і жорстко затискати опонента в позиційних атаках, коли того вимагає ситуація. Казахстанці за кидками поступилися супернику лише в першому періоді (7:15), але далі перекидали опонента в двох періодах (23:12).

З турнірної точки зору для обох команд цей поєдинок може стати визначальним, тому і "Донбас", і "Бейбарис" гратимуть на перемогу.