Без Кривцова і Марлоса: де дивитися матч "Шахтар" – "Львів"

23 листопада 2018, 18:55
У 16-му турі чемпіонату України "гірникам" не допоможуть три гравці збірної України

Михайло Мудрик. Фото: shakhtar.com

Сьогодні, 23 листопада, в чемпіонаті України розпочнеться 16-й тур, а на першому матчі "Шахтар" – "Львів" буде використаний вантажний дрон . Так в Харкові на стадіоні "Металіст" в перерві поєдинку доставлять подарунок одному з уболівальників – м'яч, яким грали команди в першому таймі. Очікується і інша розважальна програма в рамках традиційного Shakhtar Fan Fest.

Уболівальникам "Шахтаря", "Львова" і іншим глядачам, хто збирається дивитися матч по телевізору, підкажемо. Матч "Шахтар" – "Львів" буде показаний у прямій трансляції на телеканалі "Футбол-1" (початок – 19:00).

Розклад трансляцій матчу "Шахтар" – "Львів"

- трансляція на сайті oll.tv (платно, в підписці)

- канал "Футбол-1", прямий ефір

- канал "Футбол-2" 23 листопада о 23:55, повтор

- канал "Футбол-1" 24 листопада о 10:55, повтор

- канал "Футбол-2" 24 листопада о 21:55, повтор

- канал "Футбол-2" 25 листопада о 06:00, повтор

Вчора "Шахтар" прибув до Харкова, у складі делегації – 19 футболістів. Точно не допоможуть команді в грі проти "Львова" захисники Сергій Кривцов і Богдан Бутко, півзахисник Марлос. Зате потрапив до обойми 17-річний півзахисник Михайло Мудрик, який вже грав за першу команду в Кубку України.

Повний список гравців "Шахтаря", які прилетіли до Харкова:

воротарі: Андрій П'ятов, Олексій Шевченко;

захисники: Олег Данченко, Ярослав Ракицький, Давид Хочолава, Микола Матвієнко, Ісмаїлі;

півзахисники: Тарас Степаненко, Віктор Коваленко, Майкон, Тайсон, Сергій Болбат, Алан Патрік, Дентіньо, Михайло Мудрик, Андрій Тотовицький, Веллінгтон Нем;

нападаючі: Жуніор Мораес, Оларенважу Кайоде.

Нагадаємо, що всі матчі 16-го туру чемпіонату України  починатимуться з хвилини мовчання – на згадку – на згадку про мільйони українців, які стали жертвами Голодомору.