Бий своїх: поліцейські збили колегу під час заворушень після фіналу Кубка Лібертадорес

25 листопада 2019, 10:37
Вболівальники закидали поліцейських камінням і пляшками, а ті відповіли шумовими гранатами

/ Фото: Reuters

У Ріо-де-Жанейро відбулося зіткнення поліції і уболівальників "Фламенго", які святкували перемогу команди в Кубку Лібертадорес . Як повідомляє Globo Esporte, під час конфлікту фанати кидали в співробітників правоохоронних органів камінням і пляшками. Останні використовували шумові гранати.

Відзначимо, що в ході заворушень постраждав поліцейський. Правда, він стад жертвою своїх же колег, які випадково збили його автомобілем.

Нагадаємо, напередодні у фінальному матчі турніру бразильський клуб обіграв аргентинський "Рівер Плейт". Зустріч завершилася з рахунком 2:1. Перемогу "Фламенго" вирвав під завісу матчу завдяки дублю Габріела Барбоза. Форвард зрівняв рахунок на 89-й хвилині, а переможний гол забив на 90+2-й хвилині. У складі "Рівер Плейт" гол забив Рафаель Борре.

"Фламенго" вдруге у своїй історії вийшов у фінал і вдруге виграв трофей. Вперше трофей бразильський клуб виграв в 1981 році. "Рівер Плейт" грав у фіналі в 11-й раз, але виграв турнір тільки чотири рази.

Деякий час тому команду екс-динамівця закидали камінням власні вболівальники . Інцидент з "Палмейрасом" стався перед початком матчу Кубка Лібертадорес проти "Хуніор" з Колумбії.