Бенефіс Роналду: огляд чумового матчу "Ювентус" – "Атлетіко" в Лізі чемпіонів

13 березня 2019, 08:51
Голи та найкращі моменти матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Турині

/ Фото: AFP

Кріштіану Роналду став героєм матчу-відповіді між "Ювентусом" і "Атлетіко" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч на "Ювентус Стедіум" завершився розгромною перемогою господарів поля – 3:0. До сьогоднішньої зустрічі туринці жодного разу не забивали у ворота мадридського клубу. На нашому сайті є онлайн матчу "Ювентус" – "Атлетіко" з докладним описом всіх небезпечних моментів.

Кріштіану Роналду відкрив рахунок в середині першого тайму, перегравши на другому поверсі Хуанрфрана. У другому таймі португалець знову відзначився ударом головою, але цього разу на допомогу рефері прийшла система визначення взяття воріт, яка показала, точ м'яч перетину лінії після удару Роналду і сейва Облака.

А третій гол у матчі був забитий після пенальті, який заробив Федеріко Бернардескі. Його у власному штрафному завалив Анхель Корреа, який вийшов незадовго до цього на заміну. До точки підійшов Роналду і чітко розвів м'яч й воротаря по кутах. До речі, після першого матчу Кріштіану Роналду, якого освистували мадридські фанати, нагадав усім, що у нього п'ять перемог в Лізі чемпіонів, а у "Атлетіко" – нуль. Сьогодні португалець знову святкує.

"Ювентус" – "Атлетіко" – 3:0
Голи: Роналду (27, 49, 86, пен)

"Ювентус": Шченсний, К'єлліні, Бонуччі, Жоау Канселу, Джан, Спінаццола (Диба, 67), Матюїді, Пьянич, Федеріко Бернардескі, Манджукіч (Кін, 80), Роналду.

"Атлетіко": Облак, Хіменес, Хуанфран, Арьяс (Вітоло, 77), Годін, Коке, Родрі Ернандес, Сауль, Лемар (Корреа, 57), Мората, Грізманн.

Попередження: Федеріко Бернардескі (64), Хуанфран (73), Хіменес (86), Вітоло (90 + 1)

Зараз Кріштіану Роналду пеербуває в божевільній формі, але наприкінці березня збірна України має зустрічатися з Португалією у відборі на Євро-2020. Ми вже писали, що Португалія прийме Україну в відборі на Євро-2020 на наймісткішому стадіоні країни.