"Білий Барс" вирвав перемогу у "Льодяних Вовків" в УХЛ

14 листопада 2018, 22:33
Команда Костянтина Буценка зміцнилася на четвертому місці

Фото УХЛ

У Білій Церкві відбувся матч 22-го туру чемпіонату України з хокею між "Білим Барсом" і "Льодяними Вовками". Відзначимо, що команди зіграли другий матч за два дні – 13-го листопада зустріч завершилася перемогою білоцерківців – 7: 5.

"Вовки" здивували уболівальників своїми фізичними кондиціями – граючи два дні поспіль в три пари захисників і дві трійки нападу, кияни не просто чинили гідний опір, але і відкрили рахунок у матчі. На екваторі зустрічі Михайло Бурнатов добив шайбу після кидка Олексія Овчинникова, і ігровий снаряд закотився під щитком голкіпера.

На третій період "Білий Барс" вийшов розлюченим, і в середині двадцятихвилинки Павло Таран "розмочив" Віталія Власенка. Після цього за 6 хвилин ще по разу у воротах "вовків" відзначилися Владислав Куцевич і Микита Лесніков.

В кінці матчу "Льодяні Вовки" випустили шостого польового гравця, намагаючись реалізувати більшість – але рахунок на табло не змінився. 3: 1, і "Білий Барс" закріплюється на четвертому місці в турнірній таблиці – тепер відрив від МХК "Динамо" становить 5 очок.

Наступні матчі чемпіонату відбудуться 17 листопада. О 14:00 "Кременчук" зіграє з "Льодяними Вовками", а о 17:00 "Дніпро" зустрінеться з МХК "Динамо".

"Білий Барс" – "Льодяні Вовки" – 3: 1 (0: 0, 0: 1; 3: 0)

Шайби: 0: 1 Бурнатов (Забулонов, Овчинников – більш.), 30:48. 1: 1 Таран, 49:46. 2: 1 Куцевич (Тимченко), 52:41. 3: 1 Лесніков, 56:13.

"Білий Барс": Кучер; Гребеник – Таран, Логачов – Ядловський, Васильєв – Грицюк, Гриценко – Буняк; Бородай – Печерських – Тимченко, Куцевич – Качан – Лесніков, Дурдієв – Ружніков – Ромахін, Панов – Панченко – Арабов.

"Льодяні Вовки": Власенко; Фроленко – Забулонов, Чикида – Федосов, Пріваліхін – Порупа; Бурнатов – Овчинников – Боронило, Шабанов – Шапіро – Черемнов, Н. Дворник, Крюченкін.