"Білий Барс" знову побитий: "Донбас" перемагає в серії – 2: 0

14 березня 2019, 21:32
Гольова феєрія в Дружківці завершилася перемогою чемпіона регулярки з різницею в одну шайбу

/ Фото: uhl.com.ua

У Дружківці відбувся другий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги між "Донбасом" і "Білим Барсом". Раніше донеччани впевнено обіграли візаві 9: 1. Перемогли вони і на цей раз, але в більш впертій боротьбі – 5: 4. Серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Зараз рахунок у серії – 2: 0 на користь "Донбасу".

Уже до середини другого періоду сьогоднішнього матчу "Донбас" вів у матчі 3: 0, завдяки точним кидкам Тиграна Манукяна, Дмитра Ігнатенка і Іллі Коренчука. З боку могло здатися, що результат першого матчу, коли донеччани без особливих проблем відправили 9 шайб у ворота суперника, може повторитися.

Але варто віддати належне "Білому Барсу" – Костянтин Буценко налаштував команду належним чином, і "барсам" вдалося зрівняти рахунок. По разу більшість реалізували Назар Ружников і Максим Ядловський, після чого останній відправив ще одну шайбу в ворота Богдана Дьяченкя – але вже в рівних складах.

Третій період видався найбільш нервовим для обох команд. Вадим Мазур і Олександр Костиков зробили перевагу донеччан комфортною, і "Донбас" став грати на утримання рахунку. Але за півтори хвилини до кінця основного часу Владислав Куцевич обікрав захисника господарів і скоротив розрив до мінімального.

На останній хвилині Костянтин Буценко зняв голкіпера і випустив шостого польового гравця, але зрівняти рахунок "Білому Барсу" це не допомогло. "Донбас" повів у серії 2: 0, і зробив хороший заділ для проходу в фінал плей-офф.

Наступний матч між командами відбудеться 17 березня о 17:00 в Білій Церкві.

"Донбас" – "Білий Барс" – 5: 4 (1: 0; 2: 2; 2: 2)

Шайби: 1: 0 Манукян (Денискін, Мостовий), 2:58. 2: 0 Ігнатенко (Захаров, Александров – більш.), 25:03. 3: 0 Коренчук (Лялька – менш.), 37:00; 3: 1 Ружников (Дурдієв, Куцевич – більш.), 37:49; 3: 2 Ядловський (Куцевич, Арабов – більш.), 38:59; 3: 3 Ядловський (Лісників, Арабов), 42:18; 4: 3 Мазур (Коренчук), 43:46; 5: 3 Костиков (Манукян), 50:31; 5: 4 Куцевич (Лісників), 58:25.

Як повідомлялося раніше, в чемпіонаті АХЛ був забитий неймовірний гол всупереч законам фізики.

Також повідомлялося, що хокейні майданчики зроблять меншими на чемпіонатах світу і Олімпіадах.