"Білий Барс" обіграв "Витязь" у битві аутсайдерів чемпіонату України

16 жовтня 2016, 20:31
Клуб з Білої Церкви закинув супернику п'ять шайб у першому періоді, але в підсумку ледь не втратив перемогу

Фото uhl.com.ua

"Білий Барс" – друга команда Ліги, якому вдалося закинути "Витязю" п'ять шайб в одному періоді. Раніше – це вдалося "Кременчуку", який 25 вересня обіграв харків'ян з рахунком 13:2.

Цього разу на "Айсбергу" у першому періоді по дублю записали на свій рахунок гравці білоцерківської команди Максим Разумов і Микита Лєсніков, а ще один гол оформив Артур Козієнко.

Скоротити відставання до трьох шайб господарям вдалося у другому періоді. А в третьому відрізку і ще більше – практично за 9 хвилин до кінця зусиллями Єгора Посєвіна і Олексія Лазаренка харків'яни скоротили відставання до мінімуму. Однак, створити справжнє диво їм все одно не вдалося.

"Витязь" – "Білий Барс" – 6:7 (1:5, 3:2, 2:0).

Шайби: 0:1 Разумов (Дворецький), 03:49, 0:2 Козієнко (Разумов), 06:16, 0:3 Разумов, 11:14, 0:4 Лєсніков (Ромащенко, Печерських), 12:22, 1:4 Лазаренко (Ханін, Кривда),18:10-бол, 1:5 Лєсніков, 19:11, 2:5 Максименко (Матвієнко), 20:55, 3:5 Максименко (Єловіков, Посєвін), 24:10, 3:6 Козієнко (Разумов, Дворецький), 24:57, 4:6 Єловіков (Посєвін, Сірченко), 30:38, 4:7 Дворецький, 36:29, 5:7 Посєвін, (Кривда), 45:38, 6:7 Лазаренко (Ханін, Єловіков), 50:30.