"Білий Барс" обіграв "Льодяних Вовків" у надрезультативному матчі

13 листопада 2018, 22:25
Команда Костянтина Буценка піднялася на 4 місце в турнірній таблиці

Фото УХЛ

У Києві матчем "Льодяних Вовків" проти "Білого Барса" завершився 16-й тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги. Нагадаємо, що сьогодні став відомий новий головний тренер збірної України з хокею, а також наставник юнацької команди країни.

Уже до середини першого періоду "барси" горіли 0: 2, і кияни, здавалося б, заволоділи досить комфортною ігровою перевагою. Однак, на старті другого періоду Євген Тимченко зробив дубль, зрівнявши шанси команд на перемогу.

До екватора поєдинку команди обмінялися закинутими шайбами – на точні кидки Михайла Бурнатова і Микити Шабанова, який реалізував штрафний кидок, "барси" відповіли голами Данила Печерських і Владислава Куцевича.

Під завісу періоду кияни "посипалися" і пропустили ще дві шайби – спочатку Євген Тимченко оформив хет-трик, а потім дубль зробив Владислав Куцевич.

Третя двадцятихвилинка пройшла за сценарієм перших двох – команди по черзі володіли перевагою і ще по разу змогли вразити ворота противника. Спочатку Микола Дворник прошив Кирила Кучера, а потім точним кидком відповів Сергій Логач, встановивши остаточний рахунок.

Таким чином, "Білий Барс" завдяки сьогоднішній перемозі обігнав МХК "Динамо" в турнірній таблиці і закріпився на четвертій сходинці, а "Льодяні Вовки" так і залишилися на останньому місці.

Відзначимо, що вже завтра, 14 листопада, о 18:45 в Білій Церкві "Білий Барс" і "Льодяні Вовки" зустрінуться знову, але вже в рамках перенесеного 22-го туру УХЛ.

Нагадаємо, в ще одному матчі 16-го туру УХЛ "Донбас" обіграв "Динамо", а воротар Дьяченко оформив другий у сезоні "шатаут".

"Льодяні Вовки" – "Білий Барс" – 5: 7 (2: 0, 2: 6, 1: 1)

Шайби: 0: 1 Шапіро (Фроленко, Черемнов – більш.), 00:37. 0: 2 Шабанов (Чикида, Шапіро), 13:03. 1: 2 Тимченко (Бородай), 20:36. 2: 2 Тимченко (Таран, Куцевич), 24:10. 2: 3 Бурнатов (Н. Дворник), 25:00. 3: 3 Бородай (Печерських, Тимченко – більш.), 27:41. 4: 3 Куцевич (Лесников), 28:12. 4: 4 Шабанов – буліт, 28:55. 4: 5 Тимченко (Таран, Буняк – більш.), 32:44. 4: 6 Куцевич (Лесников), 33:04. 5: 6 Н. Дворник (Шабанов), 49:31. 5: 7 Логачов (Ядловський, Куцевич – більш.), 56:51.

"Льодяні Вовки": Власенко; Чикида – Федосов, Фроленко – Забулонов, Порупа – Пріваліхін; Шабанов – Шапіро – Черемнов, Бурнатов – Н. Дворник – Боронило, Крюченкін.

"Білий Барс": Кучер; Таран – Гребеник, Ядловський – Логач, Грицюк – Буняк, Васильєв – Гриценко; Тимченко – Печерських – Арабов, Бородай – Качан – Куцевич, Панченко – Ружников – Дурдієв, Лесников – Ромахін – Панов.

Раніше ми писали, що мами київських хокеїстів знялися в еротичній фотосесії. Жінки сфотографувалися в хокейній амуніції.