"Білий Барс" обіграв "Донбас" у третьому матчі півфінальної серії УХЛ

17 березня 2019, 22:42
Клуб з Білої Церкви переможну шайбу закинув за 27 секунд до фінальної сирени

"Барси" здобули важливу домашню перемогу / Фото: uhl.com.ua

У Білій Церкві відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги між білоцерківським "Білим Барсом" і донецьким "Донбасом". Нагадаємо, що раніше "Кременчук" мінімально обіграв "Дніпро" і повів у рахунку в серії.

Дуже в'язкий і важкий поєдинок з великою кількістю небезпечних випадів і грубих моментів провели обидві команди. І хоч в першому періоді "Барси" перекидали своїх гостей з Донецька з рахунком – 12: 8, але на табло за підсумками перших 20 хвилин зустрічі так і залишилися нулі.

Закинуті шайби вболівальники побачили лише на екваторі зустрічі, коли спочатку Назар Ружников зумів скористатися помилкою оборони донеччан і відкрити рахунок у матчі. А потім капітан "Донбасу" Віктор Захаров відправив шайбу точно в ближній верхній кут воріт Кирила Кучера і зрівняв цифри на табло.

Третя двадцятихвилинка пройшла при гострій боротьбі на всіх ділянках майданчика, однак вийти вперед жодній з команд не дозволяла відмінна гра Кирила Кучера і Богдана Дяченкя. Доля матчу вирішилася за 27 секунд до кінця основного часу, коли Юрій Качан зміг прошити голкіпера донеччан і закинути переможну шайбу в цьому поєдинку.

Таким чином ця перемога дозволила "Білому Барсу" розмочити рахунок у півфінальній серії до чотирьох перемог.

"Білий Барс" – "Донбас" – 2: 1 (0: 0, 1: 1, 1: 0)

Рахунок в серії – 1: 2

Шайби: 1: 0 Ружников, 31:57; 1: 1 Захаров (Гончаров), 34:02; 2: 1 Качан (Ружников, Дурдиєв), 59:33.