Білоруські "Дракони" заганяли дніпрян: український клуб програв в овертаймі Кубка Європи

30 жовтня 2019, 20:51
Баскетболісти "Дніпра" відіграли 23 очки, але просіли в додатковій п'ятихвилинці

БК "Дніпро"

У другому турі групового етапу Кубка Європи ФІБА "Дніпро" на виїзді відіграло у білоруського "Цмоки-Мінськ" 23 очки. Але в овертаймі володар Кубка і Суперкубка України все одно прикро поступився 101: 108. Раніше ми писали, що "Київ-Баскет" виявився сильнішим за "Дніпро" в Кубку Європи FIBA.

"Дніпро" програв першу половину, дозволивши супернику ще до великої перерви набрати 55 очок. Господарі реалізували 9 з 18 триочкових, діяли в нападі більш різноманітно і вигравали боротьбу, в той час як український клуб набирав очки в основному індивідуально, провалився в захисті, дозволивши лідеру суперника Бранко Мірковічу відзначитися 16 набраними балами ще до великої перерви.

У третій чверті "Дніпро" суттєво додав у нападі, набравши 29 балів. Гості результативно грали в "фарбі", зокрема хороший ігровий відрізок провів Кирило Фесенко, чиї очки допомогли гостям скоротити відставання до 10 балів перед вирішальним відрізком матчу.

Четверту чверть український клуб почав відмінно – 8 поспіль очок від Олександра Сизова, який реалізував два дальні кидки. Вперше "Дніпро" вийшов вперед за 4 хвилини до кінця основного часу, коли Максим Заркудаєв, який набрав у матчі 17 очок, реалізував вільний триочковий з кута. Після цього команди влаштували гойдалки і 40 хвилин для визначення переможця виявилося недостатньо. Генрі Дугат атакував на перемогу за сім секунд до сирени, але помилився. Овертайм! Але заключну 5-хвилинку виграли білоруси 108: 101, завдавши нашому клубу другої поразки в груповому раунді.

Наступний матч в єврокубках "Дніпро" зіграє 6 листопада на виїзді проти болгарського "Левскі".