Білоруска Азаренко виграла перший титул після пологів. Але хітом стала маска її суперниці

29 серпня 2020, 20:06
Японка Наомі Осака привернула до себе більшу увагу фотографів, ніж переможниця престижного тенісного турніру

Наомі Осака / Фото: Reuters

Білоруській тенісистці Вікторії Азаренко навіть не довелося виходити на корт для виграшу престижного турніру Western & Southern Open у Нью-Йорку. Її суперниця по вирішальному матчу змагань японка Наомі Осака відмовилася від участі в фіналі, пославшись на травму підколінного сухожилля. Таким чином трофей, разом з 285 тисячами доларів призових, дістався білорусці без боротьби. Заробіток Осаки склав 152 999 доларів.

Цікаво, що Наомі Осака, хоч і відмовилася грати вирішальний матч, вийшла на церемонію нагородження фіналісток за своїм призом. І прикувала увагу фотографів своєю чорною маскою – з єхидною і навіть злою "посмішкою".

Для Вікторії Азаренко цей титул став першим після народження дитини. Нагадаємо, в грудні 2016 року у білоруски і американського хокеїста Біллі Маккінга з'явився син, якого назвали Лео Олександр. Однак досить швидко батьки малюка розлучилися, взявшись у судах оскаржувати опікунство над хлопчиком.

Відзначимо, що попередньою чемпіонкою турніру Western & Southern Open була американка Медісон Кіс. У вирішальному матчі торішнього розіграшу вона обіграла Світлану Кузнєцову з Росії.

Раніше ми писали, що українська тенісистка мало не розплакалася, через безглузду помилку програвши матч за 43 тисячі доларів. В 1/8 фіналу в Нью-Йорку Даяна Ястремська поступилася Наомі Осаці, заступивши за лінію корту під час подачі.