У Бельгії, яка першою впала під натиском коронавірусу, стартував чемпіонат: українець відзначився голом

9 серпня 2020, 23:39
Пластун забив за "Гент" після розіграшу кутового

Роман Яремчук в атаці/Фото kaagent.be

Сьогодні в першому турі нового сезону чемпіонату Бельгії сама українська команда турніру "Гент" на виїзді програла "Сент-Труйдені" з рахунком 1:2. А раніше ми повідомляли, що українці забили три голи в товариському матчі віце-чемпіона Бельгії.

Відзначимо, що всі три українських легіонера "Буйволів" – Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук – з'явилися на полі в стартовому складі, але так і не допомогли команді виграти. Правда, на рахунку Пластуна єдиний гол "Гента" на 43-й хвилині зустрічі – після розіграшу кутового захисник вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок.

Проте Ігор і Роман Безус були замінені на 63-й і 64-й хвилинах відповідно, а ось Яремчук провів на полі весь матч, але так і не відзначився у воротах суперника.

Нагадаємо, що чемпіонат Бельгії був завершений достроковов квітні, а "Генту" дісталися срібні медалі. Чемпіоном же країни став "Брюгге", за який виступає українець Едуард Соболь.

У літнє міжсезоння в Бельгію оговтався ще один українець – екс-гравець "Динамо" і "Зорі" Богдан Михайличенко. Дивіться, як "Андерлехт" епічно представив свого українського новачка.

Дивіться, як Пластун раніше забивав за "Гент"