"Байєр" не залишив шансів "Рейнджерсу" в гостьовому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

13 березня 2020, 08:58
Команда Стівена Джерарда пропустила три і забила один гол

/ Фото: Reuters

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи "Байєр" переміг "Рейнджерс". Зустріч в Глазго завершилася з рахунком 3: 1 на користь німецької команди. Раніше ми писали, що "Шахтар" вириває перемогу у "Вольфсбурга" в Лізі Європи в матчі з двома незабитими пенальті.

На 37-й хвилині Кай Хавертц з пенальті вивів "Байєр" вперед. На 67-й хвилині Чарлес Арангіс подвоїв перевагу клубу з Леверкузена. На 75-й хвилині команда Стівена Джеррарда один м'яч відіграла: відзначився Джордж Едмундсон. В кінці другого тайму остаточний результат на табло встановив Леон Бейлі. Гра у відповідь повинна пройти в Німеччині 19 березня.

Дивіться огляд матчу "Байєр" – "Рейнджерс":

також "Базель" створив сенсацію в Німеччині, розгромивши "Айнтрахт". У першому матчі 1/8 фіналу швейцарці забили три м'ячі.

Раніше ми повідомляли, що через коронавируса "Вольфсбург" і "Шахтар" зіграли без глядачів . Також при порожніх трибунах в четвер зіграли ЛАСК – "Манчестер Юнайтед", "Айнтрахт" – "Базель", "Олімпіакос" – "Вулверхемптон". А матчі "Севілья" – "Рома" та "Інтер" – "Хетафе" зовсім перенесені на невизначений час.