"Байєр" і "Хоффенхайм" вийшли в 1/4 фіналу Кубка Німеччини

3 березня 2015, 22:56
"Байєр" у додатковий час обіграв "Кайзерслаутерн", а "Хоффенхайм" на виїзді здолав "Аален"

"Байер" вийшов у чвертьфінал Кубка Німеччини. Фото AFP

Футболісти леверкузенського "Байєра" і "Хоффенхайма" успішно подолали стадію 1/8 фіналу Кубка Німеччини.

У вівторок "Байєр" у Леверкузені у додатковий час обіграв представника другого по силі дивізіону чемпіонату Німеччини (друга бундесліга) "Кайзерслаутерн" – 2:0. У складі "аспірінових" м'ячі забили Хакан Чалханоглу (102-а хвилина) і Штефан Кісслінг (113).

У паралельному матчі "Хоффенхайм" з рахунком 2:0 завдав гостьову поразку ще одній команді з другої бундесліги – "Аалену". Перемогу клубу із Зінсхайма принесли точні удари Еугена Поланського (16) і Кевіна Фолланда (56).

Суперників "Байєра" і "Хоффенхайма" у чвертьфіналі Кубка Німеччини визначать у ході жеребкування, яке відбудеться 8 березня.