"Баварія" забила "Арсеналу" десять голів за два матчі

7 березня 2017, 23:40
Мюнхенці впевнено пройшли "канонірів" у Лізі чемпіонів

Левандовскі зрівняв рахунок. Фото AFP

Мюнхенська "Баварія" легко вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Після домашніх – 5:1, німці і в гостях обіграли "Арсенал".

Господарі в першому таймі відкрили рахунок. Уолкотт здорово пробив у верхній кут.

Однак після перерви мюнхенці здобули вольову перемогу. Спочатку "каноніри" отримали подвійне покарання. Косельні у штрафному штовхнув у спину Левандовскі. Рефері показав французу жовту картку і призначив пенальті. Але Лоран вирішив посперечатися з арбітром і тут же був вилучений з поля.

Пенальті чітко пробив Левандовські.

Незабаром Роббен вивів "Баварію" вперед, реалізувавши вихід один на один.

А потім мюнхенці просто знищили "канонірів". Спочатку Дуглас Коста відзначився ударом у нижній кут. А потім дубль записав на свій рахунок Відаль.

"Арсенал" – "Баварія" – 1:5

Голи: Уолкотт (20) – Левандовскі (55, пен.), Роббен (68), Коста (78), Відаль (80, 85)