"Баварія" в гольовий перестрілці пройшла "Хоффенхайм" в Кубку Німеччини

6 лютого 2020, 08:27
У Мюнхені суперники забили сім м'ячів, а "Герта" і дортмундська "Боруссія" вилетіли

/ Фото: Reuters

У середу ввечері відбулися ще чотири матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини. Як і очікувалося, найцікавіший був у Мюнхені, де "Баварія" приймала "Хоффенхайм" і ледь не втратила перемогу. Раніше ми писали, що "Лейпциг" програв "Айнтрахту" в Кубку Німеччини: Один з лідерів несподівано поступився середняку з Франкфурта.

Зустріч першої та сьомої команд була багатою на голи. Вже до 20-ї хвилині рахунок був 2:1! Причому першими відзначилися гості, а команди обмінялися автоголом Боатенга і Хюбнера. Потім "Баварію" вивів вперед Томас Мюллер. На 36-й і 80-й хвилинах дубль оформив польський бомбардир лідера Роберта Левандовскі – 4:1. Але "Хоффенхайм" не здавався, і до 90-ї хвилини двома голами відповів ізраїльський форвард Мунас Даббур – 4:3. На звершення подвигу гостям не вистачило часу. Дивіться огляд суперрезультативного матчу.

Читайте, як Угорщина хоче натуралізувати відомого українського футболіста.

З інших матчів виділимо виїзні поразки дортмундської "Боруссії" від "Вердера" і "Герти" від "Шальке" (в додатковий час) з однаковим рахунком 2:3. Також "Байєр" пройшов нині скромний "Штутгарт" (2:1). Ще в чвертьфінал вийшли берлінський "Юніон" і команда з регіональної ліги (четвертого (!) дивізіону) "Саарбрюкен", по пенальті здолала "Карлсруе".

Дізнайтеся прогноз, розклад і результати 23-го туру чемпіонату Франції.