"Баварія" звільнила унікального тренера після розгрому від "Айнтрахта"

3 листопада 2019, 23:13
Ніко Ковачу не пробачили фіаско в останньому турі німецького чемпіонату – фахівець відправлений у відставку

Ніко Ковач / Фото: Reuters

Екс-футболіст збірної Хорватії Ніко Ковач звільнений з поста головного тренера "Баварії", повідомляється на офіційному сайті мюнхенського клубу. Німецький клуб розірвав угоду з наставником за взаємною згодою. Клуб подякував фахівцю за роботу. Раніше гравець "Баварії" пройшов обряд хрещення у власній ванній.

Рішення про відставку було прийнято в зв'язку з незадовільними результатами команди, яка, набравши 18 очок у 10 турах, займає четверте місце в турнірній таблиці німецького національного чемпіонату. В останньому матчі під керівництвом Ковача "Баварія" програла на виїзді "Айнтрахту" з рахунком 1:5.

Готувати "Баварію" до майбутніх матчів з "Олімпіакосом" у Лізі чемпіонів і дортмундською "Боруссією" в чемпіонаті Німеччини буде помічник Ковача – Ханс Флік.

Зазначимо, що 48-річний Ковач очолив "Баварію" влітку 2018 року. Під його керівництвом клуб став чемпіоном Німеччини, володарем національного Кубка, а також Суперкубка країни. При цьому Ніко є унікальною для німецького футболу особистістю – Ковач першим в історії виграв чемпіонат і Кубок Німеччинияк гравець і головний тренер команди.

Дивіться, як "Баварія" із Ковачем розгромила в Лізі чемпіонів "Тоттенхем"