"Баварія" принижена лідером і випала з єврокубків: відео голів та огляд матчу

7 грудня 2019, 22:22
Мюнхенці програли супернику з рахунком 2:1

/ Фото: Reuters

У матчі 14-го туру німецької Бундесліги менхенгладбаська "Боруссія" приймала мюнхенську "Баварію". Зустріч відбулася в Менхенгладбаха на стадіоні "Боруссія-Парк" і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Автором першого гола став півзахисник "Баварії" Іван Перішич, який відправив м'яч у ворота суперника на початку другого тайму після передачі нападника Томаса Мюллера.

На 60-й хвилині захисник "Боруссії" Рамі Бенсебаїні зрівняв рахунок з пасу хавбека Йонаса Хофмана. Наприкінці зустрічі з поля був видалений півзахисник мюнхенців Хаві Мартінес. На 92-й хвилині Бенсебаїні забив переможний гол з пенальті.

Також ми писали, що стало відомо, яке максимальне покарання загрожує "Динамо" за расистську поведінку вболівальників. Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу розгляне цю справу відразу ж, як тільки Прем'єр-ліга отримає протокол арбітра зустрічі Миколи Балакіна.