"Баварія" втратила очки в першому матчі без Анчелотті

1 жовтня 2017, 19:52
Мюнхенський клуб двічі пропустив за п'ять хвилин від "Герти"

Фото ФК "Баварія"

Мюнхенська "Баварія" не змогла обіграти "Герту" (2: 2) в матчі 7-го туру чемпіонату Німеччини.

Ця зустріч стала для чемпіона країни першою без уже екс-головного тренера Карло Анчелотті, який позбувся свого місця після розгромної поразки в Лізі чемпіонів від "ПСЖ".

На матч проти берлінців команду вивів Віллі Саньоль. Початок матчу для "Баварії" видався успішним – вже на 10-й хвилині Матс Хуммельс вивів гостей вперед, а відразу після початку другого тайму Роберт Левандовскі подвоїв перевагу своєї команди.

Однак "Герта" з 51-ї по 56-у хвилину примудрилася двічі вразити ворота Ульрайха. Нагадаємо, основний голкіпер команди Мануель Нойєр вибув на тривалий термін через травму.

Незважаючи на втрату очок, "Баварія" повернула собі друге місце в турнірній таблиці, але тепер відстає від дортмундської "Боруссії" Андрія Ярмоленка на п'ять очок. Українець у вчорашньому матчі відзначився забитим голом і результативною передачею.

Відзначимо, що "Герта" – наступний суперник луганської "Зорі" в груповому етапі Ліги Європи.