"Баварія" після 7:2 в Лізі чемпіонів зганьбилася в Німеччині: огляд першої поразки в сезоні

6 жовтня 2019, 09:57
Голи та кращі моменти центрального матчу туру в Бундеслізі

/ Фото: Reuters

Мюнхенська "Баварія" зазнала першої поразки в сезоні, хоча ще у вівторок розгромила "Тоттенхем" в Лізі чемпіонів з рахунком 7:2. Але матч 7-го туру чемпіонату Німеччини видався для команди Ніко Ковача невдалим – на домашній арені вони поступилися "Хоффенхайму" (1:2). Роберт Левандовський забив у шостому матчі поспіль, однак цього було недостатньо, адже у суперника сьогодні феєрія Саркіс Адамян, який оформив дубль.

"Нам не вдалося знову повторити ту хорошу гру, що ми продемонстрували у вівторок. У першому таймі ми грали ще нормально, у нас були хороші моменти, які ми повинні були краще доводити до кінця, нам не вистачило рішучості.

У другому таймі ми грали не кращим чином, було допущено дуже багато помилок, ми не змогли чинити тиск на суперника. Загалом, не можна сказати, що "Хоффенхайм" переміг незаслужено", – сказав після матчу наставник "Баварії".

"Баварія" – "Хоффенхайм" – 1:2
Голи: Левандовський (73) – Адамян (57, 79)

"Баварія": Нойєр, Боатенг, Зюле, Кіммі, Павар, Алькантара, Коутіньйо, Гнабрі, Коман (Мюллер, 60), Толіссо (Перішич, 60), Левандовський.

"Хоффенхайм": Бауманн, Кадержабек (Стафілідіс, 62), Хюбнер, Акпогума, Пош, Руді, Адамян (Ермін Бичакчич, 82), Сков, Бебу, Грілліч (Нордтвейт, 67), Гайгер.

Попередження: Алькантара (45), Перішич (90).

"Баварія", "Боруссія" та інші: розклад і результати 7-го туру німецької Бундесліги