"Баварія" обіграла "ПСЖ" в Кубку чемпіонів

21 липня 2018, 19:32
Німецький клуб здобув перемогу над французами з рахунком – 3: 1

"Баварія" виграла стартовий матч турніру

Мюнхенська "Баварія" перемогла паризький "Парі Сен-Жермен" у стартовому матчі Міжнародного кубка чемпіонів. Зустріч відбулася в Клагенфурті (Австрія) на стадіоні "Вертерзее" і завершилася з рахунком – 3: 1 на користь мюнхенського клубу.

Рахунок відкрив нападник парижан Тімоті Веа на 32-й хвилині. "Баварія" зрівняла рахунок на початку другого тайму завдяки точному удару півзахисника Хаві Мартінеса. Хавбек Ренату Саншеш вивів мюнхенську команду вперед на 68-й хвилині. Крапку в матчі поставив форвард Джошуа Зіркзее в кінцівці другої половини.

У наступному матчі "Баварія" зіграє з "Ювентусом" (26 липня), "ПСЖ" зустрінеться з лондонським "Арсеналом" (28 липня).

У Кубку беруть участь 18 провідних європейських клубів з шести країн. Матчі проводяться на стадіонах в США (15 арен), Європі (7) і Сінгапурі (1). Турнір проводиться за системою клубних чемпіонатів, з нарахуванням очок за результат. Останній матч за календарем відбудеться 12 серпня.

Нагадаємо, що сьогодні в США
дортмундська "Боруссія" мінімально обіграла "Манчестер Сіті"- 1:0. За " городян " весь матч відбігав Олександр Зінченко .