"Баварія" не помітила відсутність Левандовскі і відвантажила шість голів супернику в Бундеслізі

29 лютого 2020, 20:49
Мюнхенці встановили черговий рекорд в чемпіонаті Німеччини

Мюнхенська "Баварія" розгромила "Гоффенгайм" в матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини . Всі питання щодо переможця були зняті вже до 15-ї хвилини, коли по разу відзначилися Гнабрі, Кіммі і Зіркзеє. Ще до перерви відзначився Коутиньо, який оформив дубль у другому таймі, а завершив розгром Горетцка.

Зазначимо, що зустріч двічі переривали через образи уболівальників "Баварії" на адресу власника "Гоффенгайма" Дітмара Хоппе. Заспокоювати фанатів довелося спортивному директору мюнхенців Хасану Саліхаміджічу і члену правління Оліверу Кану. Після цього команди демонстративно перекочували м'яч в центрі поля до кінця зустрічі.

"Гоффенгайм" – "Баварія" – 0:6
Голи: Гнабрі (2), Кімміх (7), Зіркзеє (15), Коутіньо (33), Коутіньо (47), Горетцка (62)

"Гоффенгайм": Бауманн, Цубер (Крамаріч, 46), Нордтвейт, Хюбнер, Грілліч, Баумгартнер, Бруун Ларсен (Лукас Рібейро, 30), Сков, Бебу, Самассеку (Акпогума, 73), Руді.

"Баварія": Ноєр, Павар, Алаба, Боатенг (Толіссо, 46), Кімміх, Гнабрі, Девіс (Люка Ернандес, 63), Коутіньйо, Алькантара, Зіркзеє, Мюллер (Горетцка, 56).

Важко уявити, що було б з "Гоффенгаймом", якби на полі з'явився найкращий бомбардир чемпіоната Німеччини Роберт Левандовскі. Однак поляк отримав травму в матчі портив Челсі в Лізі Європи і вибув на місяць.

Цей матч став для "Баварії" рекордним – мюнхенці перші, хто забиває три і більше м'ячів у п'яти виїзних матчах поспіль. Раніше "Баварія" здобула гостьові перемоги над "Кельном" (4:1), "Майнц" (3:1), "Гертою" (4:0) і "Фрайбургом" (3:1).

Раніше ми писали, що гравці "Баварії" перед розгромом "Челсі" пили віскі з пивом: сенсаційний інсайд від Джона Бон Джові. Легендарний музикант напередодні матчу Ліги чемпіонів жив в одному готелі з мюнхенською командою.