"Баварія" заледве здолала скромний "Аугсбург" і зміцнила лідерство в чемпіонаті Німеччини

8 березня 2020, 18:45
Паличкою-виручалочкою для мюнхенців виявився Томас Мюллер

/ Фото: Reuters

Лідер німецької Бундесліги зіткнувся сьогодні з несподіваними труднощами в зустрічі з середняком з Аугсбурга. Та ще й на своєму полі! Лише в другому таймі "Баварія" змогла зломити опір гостей і перемогти з рахунком 2:0. Читайте прогноз, розклад і результати 25-го туру чемпіонату Німеччини.

Незважаючи на тотальну перевагу у володінні м'ячем, баварці не змогли пробити "Аугсбург" у першому таймі. Лише на 53-й хвилині ветеран мюнхенського клубу Томас Мюллер зумів відкрити рахунок, відгукнувшись на навіс Жерома Боатенга і в дотик переправив м'яч у ціль, – 1:0.

Однак гості не здавалися і ледь не відновили рівновагу. Спочатку після удару Флоріана Нідерлехнера свою чудову реакцію продемонстрував Мануель Ноєр. А за хвилину до закінчення основного часу Нідерлехнер відправив-таки м'яч у сітку, але судді зафіксували положення "поза грою". А в доданий час Леон Горецка, який вийшов на заміну, оформив перемогу "Баварії" після стінки з Сержем Гнабрі – 2:0.

Мюнхенці скористалися нічиєю "Лейпцига" у Вольфсбурзі і втекли від нього на п'ять очок. Правда, вже підтяглася дортмундська "Боруссія", яка після перемоги над Гладбахом відстає від лідера на чотири пункти.