"Баварія" двічі розгромила "Бешикташ" на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

14 березня 2018, 20:55
За сумою двох ігор німецький клуб обіграв турків з рахунком 8: 1

"Бешикташ" - "Баварія" - 1: 3. фото AFP

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" впевнено обіграла "Бешикташ". Поєдинок пройшов у середу в Стамбулі і завершився перемогою команди Юппа Хайнкеса з рахунком 3: 1. У першому матчі три тижні тому в Мюнхені "Баварія" перемогла з рахунком 5: 0, таким чином, лідери чемпіонату Німеччини вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Пізніше сьогодні відбудеться поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" – "Челсі": трансляції матчу.

Гості першими відкрили рахунок – на 18-й хвилині відзначився Тьяго Алькантара. На початку другого тайму Генюл забив у свої ворота, після чого Вагнер Лав на 59-й хвилині скоротив відставання в рахунку. Крапку в матчі поставив Вагнер в кінці гри – 3: 1.

"Бешикташ" – "Баварія" – 1: 3 (0: 1)

Голи: Вагнер Лав (59) – Алькантара (18), Генюл (46, автогол), Вагнер (84)

"Бешикташ": 29. Зенгін, 77. Генюл, 7. Куарежма, 10. Озьякуп, 12. Медель, 18. Арслан (до 60 '), 20. Уйсал, 88. Еркін, 11. Пектемек, 17. Ленс (до 60 '), 30. Вагнер Лав (до 75')

Заміни: 13. Хатчінсон А. (c 60 '), 94. Таліска (c 60'), 8. Бабел (c 75 ')

"Баварія": 26. Ульрайх, 5. Хуммельс (до 46 '), 17. Боатенг, 13. Рафінья, 8. Хаві Мартінес, 27. Алаба, 6. Тьяго Алькантара (до 35'), 23. Відаль, 25. Мюллер, 7. Рібері, 9. Левандовскі Р. (до 68 ')

Заміни: 11. Родрігес Х. (c 35 '), 4. Зюле (c 46'), 2. Вагнер (c 68 ')

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться в п'ятницю, 16 березня.