"Баварія" вдома зазнала нищівної поразки від "Боруссії"

6 жовтня 2018, 21:50
Мюнхенський клуб програв другий матч поспіль у Бундеслізі

"Боруссія" радіє скальпу. Фото AFP

Мюнхенська " Баварія " крупно програла менхенгладбахській " Боруссії " в матчі 7-го туру чемпіонату Німеччини з футболу.Зустріч пройшла в Мюнхені на стадіоні " Альянц – Арена " і завершилася з рахунком – 3 : 0 на користь гостей .

Перший гол забив нападник Алассан Плеа на 10-й хвилині. До перерви форвард Ларс Штіндль подвоїв перевагу "Боруссії". Крапку в грі поставив нападник Патрік Херман на 88-й хвилині.

Для мюнхенського клубу ця поразка стала другою поспіль в рамках чемпіонату Німеччини. Раніше команда Ніко Ковача програла берлінській "Герті" (0: 2).

"Боруссія", набравши 14 очок, займає друге місце в турнірній таблиці Бундесліги, "Баварія" йде на п'ятому місці – 13 очок.

У наступному турі мюнхенський клуб на виїзді зіграє з "Вольфсбургом" (20 жовтня), команда з Менхенгладбаха вдома зустрінеться з "Майнцем" (21 жовтня
).

Раніше ми писали , що в чемпіонаті Німеччини був забитий , можливо , самий незвичайний автогол в історії . " Штутгарт " приймав " Вердер " і зумів виграти ( 2 : 1 ). Єдиний гол "шваби" пропустили після викидання м'яча з аута.