"Баварія" почувається господарем в Лондоні і громить "Челсі": в трьох м'ячах взяв участь Левандовський

26 лютого 2020, 08:05
Англійському клубу буде важко відігратися в Німеччині

Томас Мюллер / Фото: Reuters

В парі "Челсі" – "Баварія"учасник чвертьфіналу Ліги чемпіонів фактично визначився вже після першого поєдинку 1/8-й на "Стемфорд Брідж". Хоч номінально німці й були гостями в цьому матчі, та почувалися на полі в Лондоні повноправними господарями. І якщо в першому таймі мюнхенці ще розгойдувалися, то в другому грунтовно притиснули оборону "синіх", і вона не витримала – два голи з різницею в три хвилини від Гнабрі і контрольний Левандовського – 3:0, які важко відіграти.

Крім ігрової переваги, мюнхенська команда протягом усієї зустрічі краще контролювала м'яч – 63% володіння на 37%. До перерви найреальніший момент відкрити рахунок не використав Мюллер, який виграв верхову боротьбу у штрафному, але пробив головою в поперечину. А вже на старті другого тайму двічі з різницею в три хвилини відзначився Гнабрі – і обидва рази йому асистував Левандовський. Але і сам Роберт без гола не пішов, засмутивши "Челсі" на 76-й хвилині – 3:0. До того ж польський форвард став найкращим бомбардиром цього розіграшу – 11 м'ячів.

Наостанок арбітр переглянув відеоповтор і показав Маркосу Алонсо червону картку за відмашку – і лондонці відіграли ще близько 10 хвилин у меншості.

Нагадаємо, що раніше англійська і німецька команди провели між собою чотири матчі. 2005 року лондонці за сумою двох матчів пройшли мюнхенців в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, а наступні матчі між командами припали на фінали. 2012 року "Баварія" дійшла до домашнього фіналу Ліги чемпіонів, але на очах у власних уболівальників програла трофей "Челсі" в серії пенальті. Через рік команди зустрілися в матчі за Суперкубок УЄФА і на цей раз мюнхенці взяли реванш.

Раніше ми повідомляли, що "Челсі" обіграв "Тоттенхем" і не пускає Моурінью в Лігу чемпіонів.