Бастіан Швайнштайгер увійшов до Зали слави "Баварії" і попрощався в фанатами

29 серпня 2018, 11:49
Німецький півзахисник в прощальному матчі відіграв по тайму за "Баварію" і "Чикаго Файр"

Бастіан Швайнштайгер увійшов до Зали слави "Баварії" і попрощався до фанатами

Футболісти мюнхенської "Баварії" здобули розгромну перемогу над "Чикаго Файр" з MLS в прощальному матчі за мюнхенський клуб Бастіана Швайнштайгера, який став автором одного з голів. Зустріч, що відбулася у вівторок в Мюнхені, завершилася з рахунком 4:0. У складі німецької команди м'ячі забили Серж Гнабрі (7-ма хвилина), Сандро Вагнер (38), Арьєн Роббен (63) і сам Швайнштайгер (83).

Швайнштайгер відіграв перший тайм за свій нинішній клуб – "Чикаго Файр", а другий тайм провів у футболці "Баварії", кольори якої захищав з 2002 по 2015 рік.

В активі німця 500 матчів і 68 голів за "Баварію". У складі мюнхенської команди 34-річний півзахисник завоював 22 трофеї: вісім разів вигравав чемпіонат Німеччини, сім – Кубок країни, по два – Кубок німецької ліги і Суперкубок Німеччини, один раз ставав переможцем Ліги чемпіонів, Суперкубка УЄФА і чемпіонату світу серед клубів.

Раніше Швайнштайгер став 18-м футболістом в історії "Баварії", включеним до Зали слави клубу.

Раніше красуня-тенісистка Ана Іванович народила сина чемпіону світу Бастіану Швайштайгеру. У зірковій спортивній родині з'явився первісток в березні.