Баскетболіст жбурнув на трибуну кросівку і був оштрафований на 25 тисяч доларів

20 листопада 2018, 13:38
Джош Річардсон розлютився після того, як під час матчу НБА не зміг забити данк

Джош Річардсон. Фото AFP

Захисник "Маямі Хіт" Джош Річардсон оштрафований Національної баскетбольної асоціацією (НБА) на 25 тисяч доларів за кинутий на трибуну кросівок, повідомляється на сайті організації. Річардсон 18 листопада в четвертій чверті матчу з "Лос-Анджелес Лейкерс" (97:113) не забив данк і при цьому з нього злетів кросівок. Баскетболіст був незадоволений тим, що арбітри не зафіксували в цьому епізоді фол, і викинув кросівок на трибуни.

У нинішньому сезоні Річардсон в середньому за гру набирає 20,4 очка, робить 3.3 передачі та 4 підбирання.

Раніше ми писали, що олімпійський чемпіон виграв забіг з одною кросівкою. У серпні кенійський бігун Консеслус Кипруто переміг в стипль-чезі в Цюріху, виступаючи в одній кросівці.

Нагадаємо, що днями одноклубник українця Святослава Михайлюка Леброн Джеймс набрав 51 очко в одному матчі регулярного чемпіонату НБА.

А українець Святослав Михайлюк у тому матчі відбігав близько трьох хвилин, але результативними діями не відзначився. Найуспішніше у вікенд українець провів зустріч з "Орландо" – 8 очок за 10 хвилин, але "Лейкерс" поступились 117:130.