"Барселона" вийшла у фінал Кубка Іспанії в матчі з трьома вилученнями

8 лютого 2017, 00:18
Після перемоги 2:1 на виїзді Мессі і компанія зіграли внічию з "Атлетіко" в Барселоні

"Барселона" - "Атлетіко" - 1:1. Фото AFP

<p>"Барселона" – "Атлетіко" – 1:1. Фото AFP</p>

Футболісти "Барселони" зіграли внічию з мадридським "Атлетіко" у повторному півфінальному матчі Кубка Іспанії і за сумою двох зустрічей вишли у фінал турніру.

Зустріч пройшла у вівторок в Барселоні і завершилася з рахунком 1:1. На м'яч Луїса Суареса (43-тя хвилина) мадридці відповіли голом Кевіна Гамейро (83-тя), який трьома хвилинами раніше не реалізував пенальті. Обидві команди закінчували матч у меншості: у "Барселони" були видалені Роберто (57-а) і Суарес (90-а), в складі "Атлетіко" червону картку отримав Яннік Феррейра-Карраско (69-а).

Перший півфінальний матч, що пройшов 1 лютого в Мадриді, завершився з рахунком 2:1 на користь "Барселони", яка за сумою двох зустрічей завоювала путівку в фінал.

Суперником "Барселони" у фіналі Кубка Іспанії, який пройде 27 травня, стане переможець протистояння між "Алавесом" і "Сельтою".