"Барселона" в меншості упустила перемогу в каталонському дербі, але обігнала "Реал"

5 січня 2020, 00:06
Голами у складі лідера чемпіонату відзначилися Луїс Суарес і Артуро Відаль

/ Фото: Reuters

В останньому матчі суботи в чемпіонаті Іспанії зустрічалися "Еспаньйол" і "Барселона". Каталонське дербі вдалося на славу і завершилося бойовою нічиєю. Хоча лідер зустрічався з останньою командою Ла Ліги, хоч і на її полі. Раніше ми писали, що "Реал" обіграв у гостях "Хетафе" і обійшов "Барселону".

Давид Лопес дозволив "Еспаньйолу" вийти вперед на 23-й хвилині, пробивши бразильського кіпера "Барси" Нето, – 1:0. Лише у другому таймі номінальні гості зусиллями південноамериканців – уругвайця Луїса Суареса і чилійця Артуро Відаля – змогли забити два м'ячі протягом дев'яти хвилин і вийти вперед. Однак нестриманість нідерландського півзахисника Френкі де Йонга призвела до двох жовтих карток і вилучення на 75-й хвилині.

І команда Ліонеля Мессі не встояла. На 88-й хвилині китаєць Ву Лей більярдним ударом під дальню штангу зрівняв рахунок – 2:2.

У підсумку "Барселона" обмежилася нічиєю і лише наздогнала "Реал" за очками. Однак каталонці вийшли на перше місце за додатковими показниками.

Читайте прогноз, розклад і результати 19-го туру чемпіонату Іспанії.

Дивіться, як Суарес приносив перемогу "Барселоні" над "Інтером" у Лізі чемпіонів