"Баварія" знищила "Барселону" 8:2 у суперматчі Ліги чемпіонів

14 серпня 2020, 23:51
Мюнхенці забили по чотири голи в кожному з таймів

"Баварія" розгромила "Барселону" в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла до півфіналу турніру, де їхнім суперником стане переможець пари "Манчестер Сіті" – "Ліон". Ми проводили онлайн матчу "Барселона" – "Баварія" з докладною стенограмою матчу і відеоповторами всіх головних моментів.

Відео голів та огляд матчу "Барселона" – "Баварія"

Мюнхенці приголомшили суперника вже на 4-й хвилині, коли рахунок в матчі відкрив Томас Мюллер. Мало не в наступній атаці каталонці рахунок зрівняли завдяки автоголу Давіда Алаби. До того ж, гол австрійця вийшов досить красивим – Алаба в падінні намагався перервати простріл на Луїса Суареса і технічно перекинув Ноєра, який вийшов з воріт.

Але далі на полі була тільки одна "Баварія". Німці до перерви не тільки вийшли вперед, але і організували каталонцям особистий антирекорд – раніше "Барселона" ніколи в історії Ліги чемпіонів не пропускала чотири м'ячі в перші 45 хвилин.

Після перерви побиття команди Кіке Сетьєна продовжилося. Правда, спочатку Луїс Суарес скоротив відставання, повернувши інтригу в матчі, але її швидко загасив Йозу Кімміх. Після п'ятого гола каталонці повністю опустили руки і навіть самі не вірили в успішний результат зустрічі.

Але побиття "блаугранас" на цьому не завершилося – в час, що залишився Роберт Левандовскі і Феліпе Коутіньйо довели рахунок до непристойного. При цьому ще один м'яч поляка був скасований через офсайд.

До речі, "Барселона" пропустила п'ять м'ячів в одному матчі в єврокубках вперше з сезону 1975/1976, коли поступилася болгарському "Левскі" з рахунком 4:5 у Кубку УЄФА. Але вісім м'ячів! Історикам футболу доведеться пошукати, чи були ще такі випадки в минулому.

"Барселона" – "Баварія" – 2:8
Голи: Алаба (7, аг), Суарес (57) – Мюллер (4), Перішич (21), Гнабрі (27), Мюллер (31), Кіммі (63), Левандовскі (82), Коутіньо (85, 89)

"Барселона": тер Стеген, Лангле, Альба, Піке, Серджіо Роберто (Грізманн, 46), де Йонг, Бускетс (Фаті, 70), Відаль, Семеду, Суарес, Мессі.

"Баварія": Ноєр, Алаба, Кіммі, Боатенг (Зюле, 76), Гнабрі (Коутіньйо, 75), Девіс (Люка Ернандес, 84), Алькантара, Перішич (Коман, 67), Горетцка (Толіссо, 84), Левандовскі, Мюллер.

Попередження: Боатенг (42), Девіс (52), Суарес (54), Альба (59), Кіммі (85), Відаль (90).

Нагадаємо, що сьогодні "Барселона" виставила найбільш віковий склад в історії Ліги чемпіонів. Середній вік гравців каталонського клубу становить майже 30 років.

Також в цій зустрічі лідер "Баварії" перевершив бомбардирський рекорд Шевченка у матчах проти "Барселони". Німецький футболіст вшосте за кар'єру засмутив воротаря каталонського клубу.