"Барселона" зуміла не програти "Валенсії" в чемпіонаті Іспанії

26 листопада 2017, 23:44
Каталонці відігралися лише в кінцівці поєдинку

Верхова борьба. Фото AFP

Сьогодні в поєдинку 13 туру чемпіонату Іспанії з футболу зійшлися лідери – "Валенсія" зустрічалася з "Барселоною".

Каталонці лідирують в Прімері, а валенсійці йдуть на другому місці. Був шанс у "Літучих мишей" скоротити відставання до мінімуму, але не втримали перемогу.

Господарі відкрили рахунок на 60-й хвилині. Гайя увійшов у штрафну і з гострого кута прострілив на ближню штангу, звідки Родріго переправив м'яч у кут.

Каталонці відігралися на 82-й хвилині. Мессі закинув м'яч у штрафну, де Хорді Альба красиво пробив у дотик – і м'яч залетів у дальній кут.

Нічия – 1: 1, яка зберегла розрив у турнірній таблиці між "Барселоною" і "Валенсією" в чотири очки.

В суботу "Реал" обіграв одного з аутсайдерів – "Малагу", яка після 13 турів йде в "зоні вильоту". У минулому турі в мадридському дербі "Реал" зіграв внічию з "Атлетіко".

Цікаво, що напередодні з'явилася інформація, що Кріштіану Роналду відмовився продовжити контракт з "Реалом" і має намір покинути клуб. Португалець нібито залишився незадоволений тим, що мадридці намагалися підписати Киліана Мбаппе.