"Барселона" врятувалася від ганьби з клубом третього дивізіону в Кубку Іспанії

22 січня 2020, 22:18
Дубль на рахунку Грізманна

/ Фото: Twitter

"Барселона" обіграла "Івісу" в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Зустріч проходила на стадіоні "Мунісипаль де Кан Міссес" в Івісі і завершилася з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 9-й хвилині. Ворота Нето після передачі Хав'єра Переса Матео вразив півзахисник "Івіси" Пеп Кабалло. На 18-й хвилині господарі забили другий м'яч, однак головний арбітр зустрічі Пабло Гонсалес Фуертес його скасував.

"Барселона" змогла відігратися лише на 72-й хвилині. Френкі де Йонг вивів Антуана Грізманна один на один з голкіпером "Івісу" Парреньйо Германом, і француз відправив м'яч у правий від воротаря суперників кут. Вирвати перемогу каталонці змогли на 90+5-й хвилині. Після передачі Жорді Альби дубль в матчі оформив Грізманн.

"Івіса" свої перші два сезони провела в регіональній лізі, а потім пробилася в Терсеро, четвертий за силою іспанський дивізіон. Пізніше клуб зміг потрапити в третій дивізіон.