Барселона – найсильніший клуб Європи. Кубок Ліги чемпіонів їде до столиці Каталонії

1 травня 2022, 23:10
У фінальному поєдинку "синьо-гранатові" не залишили шансів португальському Спортингу

Барселона – тріумфатор футзальної Ліги чемпіонів / Фото: ФК Барселона

У Ризі визначився переможець футзальної Ліги чемпіонів. У фінальному поєдинку зійшлися Барселона та лісабонський Спортинг.

Суперники вже зустрічалися у попередньому розіграші турніру у сезоні 2020/21. Тоді сильнішими були португальці, які обіграли Барселону з рахунком 4:3.

Стартові хвилини суперники придивлялися один до одного. Лише на 16-й хвилині поєдинку Лосано відправив м'яч у сітку воріт португальців.

Гравці Спортінга так і не зуміли прийти до тями і тут же пропустили ще один гол. У каталонців відмітився Піто.

Португальці намагалися відігратися, але й у підсумку їм так і не вдалося забити гол престижу.

Завершили розгром Спортінгу Феррао та Плана.

Для Барселони цей трофей став четвертим в історії клубу. Раніше іспанці вигравали Лігу чемпіонів у 2012-му, 2014-му, 2020-му.

Ліга чемпіонів з футзалу. Фінал

Барселона (Іспанія) – Спортінг (Португалія) 4:0

Голи: Лосано 16, Піто 19, Феррао 21, Плана 39

Нагадаємо, цієї зими в Нідерландах пройшов чемпіонат Європи з футзалу, в якому перемогу святкувала збірна Португалії. У фінальному поєдинку португальці помстилися Росії за українців, які поступилися РФ у півфіналі з рахунком 2:3.