Ганьба "Барселони" в смішних фотожабах: Мессі порівняли з козлом і качкою

15 серпня 2020, 12:29
Вболівальники показали Мессі, як тікати з "Барселони" і вже передчувають звільнення Сетьєна

Німецька "Баварія" та в меншій мірі іспанська "Барселона" видали феєричну гру в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Німецький клуб обіграв грізного суперника з рідкісним для футболу рахунком 8:2. При цьому команди встигли обмінятися голами вже до сьомої хвилини. Якби тоді гравці "Барселони" знали, чим завершиться матч проти мюнхенців...

"Барселона" – "Баварія": які рекорди і антирекорди були встановлені в матчі Ліги чемпіонів

Цей поєдинок привернув увагу вболівальників з усього світу. Не дивно, що з перших хвилин матчу соцмережі почали заповнювати різні жарти і фотожаби. Наводимо найяскравіші з них:

"Барселона" повинна була зрозуміти, що у них серйозні проблеми, коли Алаба забив автогол і просто відреагував сміхом".

За думкою користувачів Мережі, саме так в ці хвилини виглядали вболівальники каталонського клубу.

Природно, ще під час матчу було піднято питання про звільнення наставника "Барселони" Кіке Сетьєна. І хоча сам тренер відмовився говорити про відставку після зустрічі, фанати вже уявляли, як виганяють наставника з клубу. На їхню думку, це виглядало б приблизно так:

Або так:

Вболівальників і експертів здивував той факт, що лідер "Барселони" Ліонель Мессі повністю розчинився на полі. Вони вважають, що велика заслуга в цьому захисника "Баварії" Альфонсо Девіса. Протистояння цих гравців добре ілюструє наступний твіт.

До речі, вболівальники вважають, що Мессі потрібно йти з "Барселони" і навіть представили, як би це виглядало:

Природно, така подія не могли проілюструвати знаменитим мемом з темношкірими трунарями, тільки їм домалювали лиця гравців "Баварії".

"Барселона" була останнім представником Іспанії в Лізі чемпіонів. Раніше турнір покинули мадридські "Реал" і "Атлетіко". Зустріч невдах виглядала б приблизно так:

Ну і наостанок вболівальники припустили, як гратимуть "Манчестер Сіті" і "Ліон" в сьогоднішньому матчі. Переможець цієї пари в наступному раунді зустрінеться з "Баварією".

Раніше ми писали, що захисник каталонців Жерар Піке порівняв розгром від "Баварії" з досягненням дна і заявив, що готовий покинути команду. На думку іспанця, клубу потрібні термінові зміни.