"Барселона" на останній хвилині врятувалася в матчі з "Атлетіко"

24 листопада 2018, 23:51
Лідери чемпіонату Іспанії зіграли внічию

Дембеле рятує "Барселону". Фото AFP

Сьогодні в матчі 13 туру чемпіонату Іспанії з футболузійшлися лідери – мадридський " Атлетіко " на своєму полі приймав " Барселону " .

Господарі відкрили рахунок на 77 -й хвилині , коли Антуан Грізманн подав з кутового і Дієго Коста головою відправив м'яч у ворота . Але каталонцям вдалося врятуватися на останній хвилині основного часу , після передачі Ліонеля Мессі рахунок зрівняв Усман Дембеле .

Напередодні стало відомо, що лідер чемпіонату Іспанії "Барселона" платить своим футболістам майже півмільярда євро в рік у вигляді зарплат і бонусів – це найбільша зарплатна відомість у світі футболу .

Нагадаємо , що тур розпочався матчем " Леганес " – " Алавес " . За господарів вийшов в основному складі український воротар Андрій Лунін . Голкіпер допоміг своїй команді виграти поєдинок , але в одному з моментівЛунін ледь не привіз гол у власні ворота. Голкіпер пішов в обведення за межами штрафного майданчика.

А сьогодні мадридський "Реал" зазнав принизливої поразки від "Ейбара"- 0:3. Вперше за 14 років " Реал " тричі з великим рахунком програв у Прімері . А до кінця сезону ще дуже далеко .