"Барселона" лише в кінці матчу уникла поразки з "Атлетіко"

14 жовтня 2017, 23:48
Каталонці вперше в сезоні втратили очки в чемпіонаті Іспанії

Суарес зрівняв рахунок. Фото AFP

В центральному матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії з футболу мадридський " Атлетіко " приймав каталонську " Барселону " . Зустріч завершилася з рахунком – 1 : 1 .

Мадридці відкрили рахунок на 21 -й хвилині , після точного удару Сауля . Однак " Барселона " зуміла уникнути поразки в кінцівці зустрічі . На 82 -й хвилині після навіс на дальню штангу Луїс Суарес відправив м'яч у сітку .

Нагадаємо , що сьогодніКріштіану Роналду забив свій перший гол у нинішній Прімері і приніс перемогу " Реалу " над " Хетафе " на останніх хвилинах зустрічі .

Напередодні стало відомо , що " Барселона " пропонує своєму лідерові Лео Мессі бонус в 90 мільйонів євро в разі , якщо він підпише нову угоду . Сам Мессі досі незадоволений тим , що влітку каталонський клуб продав в " Парі Сен- Жермен " його друга Неймара .

Раніше ми писали, що Зінедін Зідан готовий позбавитись від Гарета Бейла. Валлийский футболист больше лечится, чем играет.

На даний момент 28 – річний півзахисник провів у всіх турнірах 9 матчів , забив 3 голи і віддав 4 гольові передачі .