"Барселона" 11 разів з 13-ти ставала чемпіоном, лідируючи після першого кола

7 січня 2019, 15:58
Каталонці добре провели перший відрізок іспанської Прімери

"Барселона" в лідерах. Фото AFP

Після 18 туру чемпіонату Іспанії "Барселона" впевнено лідирує в турнірній таблиці. Каталонський клуб відірвався від найближчого переслідувача "Атлетіко" на 5 очок і не втратить перше місце за підсумками першого кола.

"Барселона" в 11 з 13 випадків при 20 командах в національній першості, коли вона лідирувала після першого кола, ставала чемпіоном.

Каталонцям всього двічі не вдалося це зробити. У 2007-му "Барселона" випередила "Севілью" і "Реал" всього на одне очко після матчів 19 стартових турів, в результаті при рівності очок з "Барселоною" за особистими зустрічами чемпіоном став "Реал".

Другий такий випадок стався в 2014-му. Тоді після 19 турів "Барселона" ділила перше місце з "Атлетіко", який в підсумку став чемпіоном, випередивши каталонців на три очки