Банановий "допінг": футболіст в Аргентині їв прямо на полі під час матчу і став його героєм

11 лютого 2020, 09:18
"Расинг" здобув перемогу і йде в чемпіонаті країни п'ятим

Марсело Діас Рохас/Фото Racing Club

Курйозний епізод трапився в матчі 19-го туру аргентинської суперліги між "Расінгом" і "Індепендьєнте", який завершився мінімальною перемогою "Академії" – 1:0. В цілому поєдинок складався непросто для обох команд, що представляють місто Авельянеда – передмістя Буенос-Айреса. Головний суддя по ходу гри видалив відразу чотирьох виконавців і не дивно, що у решти на поле після таких навантажень розігрався апетит.

Читати також: В Аргентині зупинили футбольний матч через людей з ножами на трибунах

Чилієць Марсело Діас Рохас не встиг доїсти банан в перерві матчу, але не став переривати трапезу, незважаючи на свисток, який запросив до початку другого тайму. Гравець бігав з бананом по полю і навіть розіграв штрафний удар. Він же став і героєм зустрічі, забивши єдиний гол.

Після 19 турів аргентинського першості "Расинг" займає п'яту сходинку, "Індепендьєнте" – на 14-му місці. Раніше ми повідомляли, що в Аргентині одноногий хлопчик на милицях забив гол між ніг воротарю . Це сталася на стадіоні "Хуан Домінго Перон" під час матчу "Расинг" – "Корінтіанс". Хлопець грав на милицях, але навіть з обмеженими можливостями він неймовірним фінтом обіграв суперника і забив м'яч між ніг воротарю.