Балотеллі отримав дискваліфікацію за надшвидкісне видалення

22 січня 2020, 12:14
Італійський нападник заробив червону картку за вісім хвилин на полі

Маріо Балотеллі / Фото: Reuters

Нападник "Брешії" Маріо Балотеллі дискваліфікований на два матчі за видалення в матчі з "Кальярі" (2:2) в 20-му турі чемпіонату Італії. Також 29-річний футболіст також заплатить штраф у розмірі 10 тисяч євро. Раніше ми писали, що в Італії винесли безпрецедентне покарання за прояв расизму на адресу Балотеллі.

Форвард вийшов на заміну на 74-й хвилині гри, через кілька хвилин отримав перше попередження за суперечки з арбітром, а незабаром побачив перед собою ще одну жовту і червону картку після того, як потрапив ногою по голові Фабіо Пізакане. На поле італієць провів всього вісім хвилин!

Таким чином, Балотеллі пропустить матчі проти "Мілана" і "Болоньї". Маріо захищав кольори россонері в 2013-2014 і 2015-2016 роках. Балотеллі забив п'ять м'ячів в 15 іграх після переходу в "Брешію". "Брешіа" займає 19-е місце в таблиці італійського чемпіонату.

Відзначимо, що на початку 2020 року Балотеллі став жертвою ще одного расистського скандалу. Фанати "Лаціо" ображали футболіста на расовому ґрунті. Матч був зупинений арбітром на п'ять хвилин. Пошуки винних тривають, а поки "Лаціо" оштрафували на 20 тисяч євро.