Азейбаржан шокував віце-чемпіонів світу в матчі відбору на Євро-2020

9 вересня 2019, 21:30
Аутсайдер групи відібрав очки у одного з лідерів

Азербайджан - Хорватія / Фото: Instagram

У матчі шостого туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року збірні Азербайджану та Хорватії зіграли внічию з рахунком 1: 1.

Раніше Кріштіану Роналду висміяли в соцмережах.

Рахунок був відкритий на 11-й хвилині. Автором голу став Лука Модріч, який реалізував пенальті. У другому таймі рівновагу відновив Тамкін Халізаде.

Збірна Хорватії, набравши 10 очок, вийшла на перше місце в турнірній таблиці. Азербайджан – на останньому, п'ятому місці в таблиці. Наступний матч Хорватія проведе на своєму полі з командою Угорщини.

5  АЗЕРБАЙДЖАН50145-131

Раніше ми писали, що після перемоги України над Литвою Шевченко зробив нефутбольну заяву: "Напевно, більш важливо, ніж наша гра, що сьогодні були звільнені наші військовополонені, моряки та інші хлопці. Відбувся обмін, ми теж за цим всім стежили. Думаю, це важлива подія сьогодні для України. Все закінчиться і буде добре", – сказав Шевченко.