"Аякс" став володарем Кубка Голландії з футболу

5 травня 2019, 21:52
У фіналі амстердамський клуб розгромив "Віллем II"

/ Фото: AFP

Сьогодні було зіграно фінал Кубка Голландії з футболу, в якому "Аякс" розгромив "Віллем II". Амстердамський клуб здобув перемогу з рахунком – 4: 0. У складі переможців по голу забили Дейлі Блінд і Расмус Крістенсен, а Клас-Ян Хунтелар оформив дубль.

Для "Аякса" цей фінал став 25-м в історії. Амстердамці завоювали Кубок країни 19-й раз і вперше з сезону-2009/10. "Аякс" також вже четвертий раз в історії виграв фінал Кубка з перевагою в 4 і більше голів.

"Аякс" у поточному сезоні продовжує лідирувати в чемпіонаті Голландії, ведучи боротьбу за чемпіонство в Ередівізі з "ПСВ". Також "Аякс" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, де в першому матчі обіграв "Тоттенхем" з рахунком – 1: 0.

Раніше ми писали, що "Мехелен" виграв Кубок Бельгії, в фіналі обігравши "Гент", за який виступають троє українців – Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун.

Також повідомлялося, що у Кубка Греції точно буде український володар. Фінал турніру, в якому зійдуться ПАОК наших Шахова і Хачеріді і АЕК Чигринського, відбудеться 11 травня.