"Аякс" розшматував "Венло" 13:0. Відео нечуваного розгрому

24 жовтня 2020, 21:28
Амстердамці за один матч чемпіонату Нідерландів забили більше голів, ніж за п'ять попередніх

"Аякс" / Фото: Офіційний сайт ФК "Аякс"

У чемпіонаті Нідерландів з футболу сталося небувале. "Аякс" розшматував на виїзді "Венло" 13:0, ставши першою командою в історії найвищого дивізіону своєї країни, що забила так багато голів за один матч.

Амстердамці перевершили свій же рекорд 1972 року, коли розгромили "Вітесс" 12:1.

Огляд матчу "Венло" – "Аякс" (0:13)

"Венло" – "Аякс" – 0:13
Голи:
Еккеленкамп, 13, 57; Траоре, 17, 32, 54, 65, 87; Тадич, 44; Ентоні, 55; Блінд, 59; Хунтелар, 74, 76; Мартінес, 78
Вилучення: Кум (52, "Венло")

Зазначимо, що у першому таймі лідер чемпіонату Нідерландів "Аякс" забив середняку першості "Венло" лише 4 голи. Але відразу після перерви у господарів був вилучений Кум, і в чисельній більшості амстердамці ще 9 разів вразили ворота суперника.

Нападник "Аякса" Лассіна Траоре зробив пента-трик. При цьому, крім п'яти голів, на рахунку форварда з Буркіна-Фасо також три результативні передачі.

Цікаво, що за п'ять стартових матчів в чемпіонаті Нідерландів "Аякс" забив 11 голів. А тут – 13 м'ячів за один поєдинок. Як то кажуть, прорвало.

Дивіться, як перед розгромом "Венло" "Аякс" поступився в ЛЧ "Ліверпулю"