"Аякс" здолав АЕК у "гарячому" матчі і вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів

28 листопада 2018, 10:40
Пенальті, видалення, бійка вболівальників і вибух на стадіоні: огляд "гарячого" матчу в Греції

"Аякс" на виїзді обіграв

Голландський " Аякс " обіграв на виїзді грецький АЕК в матчі п'ятого туругрупового етапу футбольної Ліги чемпіонів. Зустріч групи Е , що пройшла у вівторок в Афінах , завершилася з рахунком 2 : 0 на користь гостей . У переможців дубль оформив півзахисник збірної Сербії Душан Тадіч ( 68 – а і 72 – а хвилини ) , який забив перший м'яч з пенальті . Господарі догравали зустріч в меншості після видалення на 67 -й хвилині Марко Лівайі .

Під час матчу постраждали голландські вболівальники . На стадіоні сталася бійка з поліцією, вибух і пожежа.

Огляд матчу АЕК – "Аякс" 0:2

Завдяки цій перемозі " Аякс " достроково забезпечив собі участь в 1/8 фіналу ЛЧ . Команда з Амстердама набрала 11 очок і очолила таблицю групи , ставши недосяжною для португальської " Бенфіки " ( 4 очки після 4 матчів ) , що йде на третьому місці. АЕК зазнав п'ятої поразки поспіль і втратив шанси на потрапляння в весняну частину Ліги Європи.

NКомандаГВНПМО
1   БАВАРІЯ541012-213
2   АЯКС53208-211
3   БЕНФІКА51135-114
4   АЕК50052-120

В наступному, заключному турі групового етапу " Аякс " 12 грудня буде на своєму полі боротися з мюнхенською " Баварією " за перше місце в квартеті , а АЕК зустрінеться на виїзді з " Бенфікою " .

Раніше ми повідомляли про те, хто вже гарантував собі вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.У плей – офф турніру достроково потрапили " Барселона " , " Баварія " , " Аякс " , " Манчестер Сіті " , " Реал " , " Рома " , " Ювентус " і " Манчестер Юнайтед " .

Нагадаємо, що "Шахтар" в яскравому поєдинку в Німеччині обіграв "Хоффенхайм" і зберіг шанси на плей – офф Ліги чемпіонів . Для цього в Україні потрібно обіграти французький " Ліон " в останньому турі .