Автор дубля у ворота "Ліверпуля" назвав собаку на честь домашнього стадіону англійців

4 квітня 2020, 10:22
Футболіст "Атлетіко" дав псу призвисько за назвою стадіону, де забив два голи

Маркос Льоренте

Герой матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Атлетіко" і "Ліверпулем" Маркос Льоренте дав своєму собаці прізвисько Енфілд – так називається домашній стадіон мерсисайдців. Нагадаємо, "Ліверпуль" домінував в тому поєдинку, але в додатковий час воротар клубу Адріан допустився жахливих помилок, які коштували його команді путівки в наступний раунд.

Льоренте, що з'явився в тому матчі в другому таймі, скористався "подарунками" свого співвітчизника і двічі впродовж восьми хвилин відзначився у воротах "Ліверпуля". Остаточний рахунок матчу – 3:2 на користь "Атлетіко".

Поєдинок став для нього настільки пам'ятним, що Маркос вирішив дати назву знаменитої арени своєму новому чотирилапому другу. Льоренте виклав фотографію пса в Instagram і залишив під нею підпис: "22-й день карантину. Енфілд дивиться за тим, як життя проходить повз".

Раніше ми писали, що президент УЄФА пригрозив Бельгії відстороненням від єврокубків. Александеру Чеферіну не сподобалося, що бельгійці самовільно вирішили завершити сезон через коронавірус.