Автогонщик Формули-1 ледь не намотав на колесо необережну білку

30 серпня 2020, 12:18
Інцидент стався під час суботньої кваліфікації в Бельгії

Карлос Сайнс / Фото: Reuters

Під час суботньої кваліфікації Формули-1 на Гран-прі Бельгії, яку виграв пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон, ледь не трапилася аварія зі смертельним результатом. Прямо перед болідом іспанського гонщика "Макларена" Карлоса Сайнса на трасу в Спа вибігла білка, і автогонщик мало не переїхав бідну тварину. Однак в останній момент білка все-таки встигла покинути гоночну траєкторію.

Нагадаємо, що в кваліфікації Гран-прі Бельгії Сайнс зайняв сьоме місце. Його напарник по команді британець Ландо Норріс показав 10-й результат. Поул-позішен в кваліфікації бельгійського етапу завоював британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон. Нагадаємо, що гонка на трасі "Спа-Франкоршам" розпочнеться сьогодні о 16:10.

Раніше ми повідомляли, щополіція ловила по лісі фанатів Формули-1 і розгорнула цілий автобус з Нідерландів. Вболівальники намагалися пробратися на Гран-прі Бельгії, яке в умовах пандемії проходить без глядачів.