Автогол на доданій хвилині вирішив результат матчу "Ворскла" – "Зоря"

23 вересня 2018, 21:57
В останньому поєдинку дев'ятого туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" обіграла "Зорю"

"Ворскла" - "Зоря" - 2:1. Фото ФК "Зоря"

"Ворскла" обіграла "Зорю" у матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок пройшов у неділю в Полтаві і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Василя Сачка.

Господарі першими відкрили рахунок: у середині другого тайму відзначився Павло Ребенок. Вже через п'ять хвилин Олександр Караваєв зрівняв рахунок. Вирішив результат зустрічі автогол: Василь Прийма зрізав м'яч у свої ворота.

Після цього поєдинку в активі "Ворскли" стало 15 очок, а у "Зорі" залишилося 12. Свій наступний матч "Ворскла" проведе 30 вересня на виїзді проти "Десни", а "Зоря" в той же день прийме ФК "Львів".

"Ворскла" – "Зоря" – 2: 1 (0: 0)

Голи: Павло Ребенок (65), Василь Прийма (90 + 1, автогол) – Олександр Караваєв (70)

Жовті картки: Чеснаков (24), Даллку (63), Кулач (68), Сергійчук (69), Шуст (90 + 2) – Михайличенко (58), Ратао (68), Караваєв (89)

Раніше в неділю "Шахтар" розгромив "Чорноморець" в чемпіонаті України з рахунком 3: 0.

Нагадаємо, що в дев'ятому турі ЧУ "Динамо" перервало шестиматчеву серію без перемог, розгромивши "Десну" з рахунком 4: 0.