Австрія забила шість м'ячів Латвії: огляд матчу відбору на Євро-2020

7 вересня 2019, 09:46
Голи та кращі моменти відбіркового поєдинку на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: AFP

Збірна Австрії на своєму полі знищила команду Латвії в відборі на Євро-2020. У першому таймі господарі поля двічі вразили ворота суперника, а після перерви забили ще чотири рази, довівши загальний рахунок зустрічі до 6:0.

Австрія – Латвія – 6:0
Голи: Арнаутович (7, 53, пен), Забітцер (13), Штейнбор (76, аг), Лаймер (80), Грегоріч (84)

Австрія: Станкович, Хінтереггер, Лайнер, Ульмер, Алаба, Лаймер, Забітцер, Баумгартлінгер (Ільзанкер, 75), Лазаро (Грегоріч, 69), Арнаутович, Драгович (Грілліч, 82).

Латвія: Штейнбор, Богдашкін, Дубра, Максименко, Черноморд, Тоберс (Ругін, 77), Лайзанс (Улдрікіс, 82), Камеш, Гутковський, Петерсонс, Циганик (Савальніекс, 67).

Попередження: Петерсонс (4), Богдашкін (52), Лайзанс (80), Ругін (81), Савальніекс (87).

Сьогодні збірна України проведе матч проти Литви в рамках відбору на Євро-2020. Поєдинок відбудеться у Вільнюсі на стадіоні зі штучним покриттям. Напередодні матчу, українець, що виступає в місцевому чемпіонаті, Юрій Бушман, розповів, що якість поля може стати зброєю господарів поля.

Головний тренер української збірної Андрій Шевченко перед матчем заявив: "Ми готуємося до серйозного матчу з серйозним опором"