Австралійська легкоатлетка порадувала вболівальників світлиною з душу

5 жовтня 2018, 14:57
Аннеліза Рубі продемонструвала фігуру і отримала десятки компліментів

Спортсменка з Австралії Аннеліза Рубі. фото Instagram

Спортсменка з Австралії Аннеліза Рубі не радує своїх уболівальників медалями змагань, але захоплює їх світлинами в соціальних мережах. Сьогодні легкоатлетка, яка спеціалізується в бігу на спринтерські дистанції, показала фото з душу. "Відновлююся після тижня важких тренувань", – написала спортсменка і нарвалася на десятки компліментів. Ось деякі з них:

• Окей, я дивлюся тільки на кактус!
  • Симпатична попка!
  • Неймовірна!

26-річна Аннеліза Рубі брала участь в Олімпійських Іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, де посіла 20-е місце в бігу на 400 метрів і восьме – в естафеті 4 по 400 метрів у складі збірної Австралії. У минулому році на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні стала десятою в естафеті