Австралієць Саймон Кларк виграв п'ятий етап "Вуельти"

29 серпня 2018, 19:21
Українець Марк Падун в загальному заліку займає 105-те місце

Фініш Кларка. Фото: AFP

Австралійський велогонщик Саймон Кларк з команди EF Education First-Drapac здобув перемогу на п'ятому етапі престижної шосейної багатоденної гонки "Вуельта Іспанії". Етап стартував в Гранаді і фінішував в Рокетас-де-Мар.

Дистанцію 188,7 км австралієць подолав за 4 години 36 хвилин 7 секунд. Другим фінішував голландець Бауке Моллема з Trek-Segafredo, третім став італієць Алессандро де Маркі з BMC, які показали однаковий результат з переможцем.

У загальному заліку на перше місце вийшов француз Руді Молар (Groupama-FDJ). Друге місце займає поляк Міхал Квятковський з команди Sky, який поступається лідеру 1 хвилину і 1 секунду. Третім йде німець Еммануель Бухман (Bora-Hansgrohe) з відставанням в 1 хвилину і 8 секунд. Українець Марк Падун, який представляє команду "Bahrain – Merida", займає 105-те місце (+28.15).

Шостий етап пройде в четвер між містами Уеркаль-Овера і Сан-Хав'єр. Його протяжність становитиме 155,7 км.

"Вуельта", яка є третім і заключним Гранд-туром сезону, проходить в 73-й раз. Фініш багатоденки відбудеться в Мадриді 16 вересня.

Нагадаємо, емпіон світу з велоспорту призупинив кар'єру через вірус. Відомий британський велогонщик Марк Кавендіш вирішив зробити паузу у виступах через хворобу.